+48 531 059 248

Kettlebell w Ostrowie - sukces sportowy i organizacyjny

Puchar Europy indywidualny i drużynowy, a do tego Puchar Polski. Zwycięzca bierze wszystko i tak zrobił Robert Jędrzejewski z Klubu Ironfit Kalisz. Zgarnął pulę wygranych na zakończonych właśnie Mistrzostwach Europy Kettlebel w Ostrowie. 

Ta impreza to nie tylko jego sukces sportowy, ale też organizacyjny jako dla szefa polskiej federacji tej dyscypliny. Organizacyjnie jako impreza wydaje mi się, że wypaliła. Słyszymy głosy uczestników, szefów światowej federacji, którzy są bardzo zadowoleni. To świadczy o tym, że zapisaliśmy się w w historii nie tylko jako zawodnicy ale też organizatorzy - mówi Robert Jędrzejewski. Jędrzejewski jest założycielem Klubu Ironfit Kalisz, ale mistrzostwa zorganizował w Ostrowie. Nie bez przyczyny się jak się okazuje.  Dobrze się pracuje tam gdzie nas chcą, choć w Kaliszu mamy rzesze fanów - mówi. Natomiast jeśli nie jesteśmy tak jak kiedyś obserwowani, doceniani, dopingowani przez władze miasta, to nie będziemy się na siłę wpychać. Natomiast Ostrów przyjął nas z otwartymi ramionami i nie było najmniejszych problemów z organizacją, był propozycja wsparcia. Dlatego impreza odbyła się w Ostrowie. Już wiadomo, że jeszcze w tym roku powstanie też ostrowski klub IRONFIT. Będzie się mieścił w Szkole Podstawowej nr 14 przy Krotoszyńskiej. A partnerem medialnym Mistrzostw Europy Kettlebell było Radio Eska. 

źródło : https://www.eska.pl/ostrow/kettlebell-w-ostrowie-sukces-sportowy-i-organizacyjny-aa-s3f1-SJDy-uK8G.html?fbclid=IwAR38E-GFWdw1fk5_BT0S8CD87uclK6dJ-U2G1DhfhWlOOpEup-uA0QAS3B4