+48 531 059 248

Aktualności

Ostrowianie - Agnieszka Dera i Krzysztof Laskowski zostali Mistrzami Europy w kettlebell lifting na mistrzostwach, które odbywały się 20 maja 2022 roku w Tallinie, w Estonii.

więcej

Setka zawodniczek i zawodników zmierzyła się w Ogólnopolskich Zawodach Kettlebell w Kaliszu. Memoriał Władysława Krajewskiego został zorganizowany przez Klub Sportowy Ironfit Kalisz, Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness i Polska oraz Federację Sportów Odważnikowych.

więcej

Mimo wielu przeciwności spowodowanych pandemią koronawirusa, zawodnicy Ironfit Kalisz mogą pochwalić się licznymi sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. A przed nimi jeszcze najważniejsze starty w tym roku. Kaliscy wojownicy kulowi nie próżnują, ale ostro trenują.

więcej

W dniu 11.12.2021 r. odbył się Puchar Polski Kettlebell Lifting 2021 w Gmina Oborniki, który zakończył sezon startowy 2021. W gronie ponad 100 zawodników nie zabrakło tez kaliskiej ekipy, która tradycyjnie przywiozła medale. 

więcej

Dwa puchary świata online World Cup 2020 Kettlebell Lifting znalazły się pod „kaliskimi choinkami” jako prezenty u dwóch kaliskich zawodników Ironfit Kalisz, czyli Pawła Szastoka i Roberta Jędrzejewskiego.

więcej