+48 531 059 248

Aktualności

Rewelacyjny występ naszych siłaczy na Mistrzostwach Świata w Paryżu i  w Danii. Świetnie przygotowani, wytrwali i skuteczni. Ostatni czas to wielka radość i duma, jaką może mieć trener, obserwujący postępy swoich zawodników, a mianowicie:

więcej

MISTRZOSTWA POLSKI KETTLEBELL LIFTING 2024 to udane zawody pod każdym względem, ale najbardziej cieszy występ całego Klub Sportowy Ironfit Kalisz Piskorzewie 10 . Rewelacyjnie spisali się debiutanci 

więcej

Amber International  Tournament - Międzynarodowe Zawody Amber 25-28.May.2023 za nami. Dla naszej drużyny Klub Sportowy Ironfit Kalisz Piskorzewie 10 okazał się dobry. Klub przywiózł kolejny worek medali! 

więcej

To piąty jej medal w tym roku. Ostrowianka Agnieszka Dera stanęła na podium podczas Mistrzostw Świata Pięcioboju Kettlebell na Węgrzech. Podopieczna Roberta Jędrzejewskiego z klubu IRONFIT zdobyła brązowy krążek rywalizując w swojej kategorii z ośmioma zawodniczkami z całego świata. 

więcej

Klub IronFit Kalisz dołączył do grona patronackich podopiecznych Radia Eska! Do usłyszenia w Radio ESKA Kalisz - Ostrów. Nasłuchujcie o kolejnych sukcesach naszego kaliskiego klubu!