+48 531 059 248

Aktualności

Michał Kowalski i Robert Jędrzejewski trenujący na co dzień w Klubie Sportowym Ironfit Kalisz, członkowie kadry narodowej kettlebell lifting, zdobyli kolejne dwa tytuły mistrzów Europy. Tym razem rywalizacja o prymat na starym kontynencie toczyła się on-line.

więcej

Rozmowa z Robertem Jędrzejewskim i Michałem Kowalskim, kaliszanach, którzy wzięli udział w wirtualnych mistrzostwach Europy kettlebel o sytuacji sportów odważnikowych w dobie pandemii koronawirusa. 

więcej

Kolejni kaliszanie dołączyli do medalistów mistrzostw świata w kettlebell. Dariusz Kukuła zdobył złoto, a Bogdan Wargocki brązowy medal podczas odbywających się w dniach 22-24 listopada 2019 r. w Łodzi mistrzostw w półmaratonie i maratonie kettlebell.

więcej

Dyplom World Cup & Grand Prix 2019 UIKL trafił do Roberta Jędrzejewskiego. Trener Iron Fit Kalisz okazał się absolutnym zwycięzcą w pięciu międzynarodowych zwodach w 2019 roku - w Serbii, Danii, Rosji, Francji i Australii. Robert kilkukrotnie wywalczył najwyższe podium w konkurencji Długi Cykl, potwierdzając swoją wysoką pozycję w sportach siłowych typu kettlebell lifting. Wielkie gratulacje!

więcej

Z zawodów w Serbii przywieźli oni wiele medali oraz cenny bagaż doświadczeń. Odbywające się w Serbii mistrzostwa świata w kettlebell przyciągnęły ponad 600 zawodnikach z przeszło 30 krajów. Mocną częścią jedenastoosobowego składu reprezentacji Polski byli zawodnicy Klubu Sportowego Ironfit Kalisz. 

więcej