+48 531 059 248

Aktualności

Mimo wielu przeciwności spowodowanych pandemią koronawirusa, zawodnicy Ironfit Kalisz mogą pochwalić się licznymi sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. A przed nimi jeszcze najważniejsze starty w tym roku. Kaliscy wojownicy kulowi nie próżnują, ale ostro trenują.

więcej

Dwa puchary świata online World Cup 2020 Kettlebell Lifting znalazły się pod „kaliskimi choinkami” jako prezenty u dwóch kaliskich zawodników Ironfit Kalisz, czyli Pawła Szastoka i Roberta Jędrzejewskiego.

więcej

Michał Kowalski i Robert Jędrzejewski trenujący na co dzień w Klubie Sportowym Ironfit Kalisz, członkowie kadry narodowej kettlebell lifting, zdobyli kolejne dwa tytuły mistrzów Europy. Tym razem rywalizacja o prymat na starym kontynencie toczyła się on-line.

więcej

Tegoroczne zawody kettlebell musiały dostosować się do obecnej rzeczywistości.  Zawody IKMF PENTATHLON International Championships 2020 odbyły się online, to pierwsze takie zawody w historii startów naszych zawodników. Zawodnicy IronFit Kalisz oczywiście brali w nich udział

więcej

Rozmowa z Robertem Jędrzejewskim i Michałem Kowalskim, kaliszanach, którzy wzięli udział w wirtualnych mistrzostwach Europy kettlebel o sytuacji sportów odważnikowych w dobie pandemii koronawirusa. 

więcej