+48 531 059 248

Aktualności

To piąty jej medal w tym roku. Ostrowianka Agnieszka Dera stanęła na podium podczas Mistrzostw Świata Pięcioboju Kettlebell na Węgrzech. Podopieczna Roberta Jędrzejewskiego z klubu IRONFIT zdobyła brązowy krążek rywalizując w swojej kategorii z ośmioma zawodniczkami z całego świata. 

więcej

Amber International  Tournament - Międzynarodowe Zawody Amber 25-28.May.2023 za nami. Dla naszej drużyny Klub Sportowy Ironfit Kalisz Piskorzewie 10 okazał się dobry. Klub przywiózł kolejny worek medali! 

więcej

Jest szefem klubu IRONFIT Kalisz i kapitanem polskiej reprezentacji. Od tego roku również prezesem Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych. Robert Jędrzejewski, mistrz świata kettlebell przejął stery po legendzie tego sportu – Lechu Kledziku, zresztą swoim nauczycielu i mentorze. 

więcej

Klub IronFit Kalisz dołączył do grona patronackich podopiecznych Radia Eska! Do usłyszenia w Radio ESKA Kalisz - Ostrów. Nasłuchujcie o kolejnych sukcesach naszego kaliskiego klubu!

Doskonale spisali się zawodnicy Klubu Sportowego Ironfit Kalisz podczas niedawnych mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy kettlebell lifting. Kaliscy zawodnicy potwierdzili, że należą do czołówki zawodników uprawiających sporty odważnikowe. Kaliscy zawodnicy, którzy tworzą trzon reprezentacji Polski w kettlebell mieli tym razem nie lada dylemat.

więcej