+48 531 059 248

O nas

Klub sportowy IronFit Kalisz funkcjonuje od 2013 roku, a od roku 2015 jako Stowarzyszenie. Prowadzimy treningi grupowe oraz indywidualne z użyciem odważników kulowych - kettlebells, maczug, taśm TRX. Zajęcia o szerokim zakresie funkcjonalności i intensywności dostosowywane są indywidualnie do różnego rodzaju umiejętności poszczególnych zawodników.

W naszym klubie stawiamy na podnoszenie sprawności fizycznej, podnoszenie wydolności organizmu, współpracy w grupie jak i rozwój indywidualny każdego uczestnika zajęć.
Celem Stowarzyszenia jest propagowanie w społeczeństwie:
• zdrowego trybu życia, w sferze kultury fizycznej;
• wszechstronnych ćwiczeń z wykorzystaniem odważników kulowych (kettlebell);
• organizacja profesjonalnego uprawiania sportu odważnikowego ("giriewoj sport") w ramach klubu sportowego;
• rozwijanie różnych form kultury fizycznej;
• integrowanie środowisk uczniowskich (darmowe zajęcia dla młodzieży w wieku 15-17 lat), rodzicielskich i nauczycielskich, w dziedzinie rekreacji na terenie swego działania;
• prowadzenie działalności w dziedzinie rekreacji i rehabilitacji ruchowej;
• organizowanie w okresie letnim i zimowym; obozów, kolonii, półkolonii, dla dzieci i młodzieży.

Na naszym koncie mamy już kilkadziesiąt tytułów Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Jesteśmy również organizatorami zawodów rangi Mistrzostw Polski. W planach na kolejne lata mamy również organizacje Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świat. Prezes, trener i zawodnik zarazem Robert Jędrzejewski jest również kapitanem drużyny narodowej w kettlebell lifting. Piastuje wysokie stanowisko w zarządzie Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych oraz jest Dyrektorem na Polskę amerykańskiej federacji IKLF.

https://www.facebook.com/robert.jedrzejewski.7/videos/2606586922712031/