+48 531 059 248

Agnieszka Dera - medalowa dziewczyna

To piąty jej medal w tym roku. Ostrowianka Agnieszka Dera stanęła na podium podczas Mistrzostw Świata Pięcioboju Kettlebell na Węgrzech. Podopieczna Roberta Jędrzejewskiego z klubu IRONFIT zdobyła brązowy krążek rywalizując w swojej kategorii z ośmioma zawodniczkami z całego świata. 

To było bardzo trudne zadanie - mówi Agnieszka Dera. Przede wszystkim dlatego, że musiałam zrobić maksymalną liczbę powtórzeń jakąś sobie zaplanowałam. Od poprzednich zawodów w Rybniku, kiedy dostałam kwalifikację na mistrzostwa świata musiałam zrobić z ciężarem o 2 kilogramy większym. Stąd ta półroczna praca cieszy tym bardziej, że efekt został osiągnięty.

Wejście na podium to niesamowite uczucie - dodaje zawodniczka - Myślałam o tym od Mistrzostw Polski, kiedy wynik dał mi przepustkę na mistrzostwa świata. Są 3 progi – kandydat na mistrza sportu, mistrz sportu i kandydat klasy światowej. Moje matematyczne obliczenia w pięcioboju zadziałały, udało mi się zebrać punkty i wejść do strefy medalowej.

żródło: https://ostrow.eska.pl/agnieszka-dera-medalowa-dziewczyna-posluchaj-aa-qEdM-av2z-zYZ9.html?fbclid=IwAR1RQou3MrG39ig-JtYXY30C4k5_NfJYASIYOMGna1x3q94RI1osqvdC0-k 

"Miesiące ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, walki ze swoimi słabościami i chwilami zwątpień przyniosły efekty. Z 2023 IKMF World Championship Hungary wracam z BRĄZOWYM MEDALEM 🥉Cieszę się z tego medalu tak bardzo, że trudno to opisać 🥰Warto być cierpliwym 😉😉😉 Serdeczne podziękowania dla Trenera Robert Jędrzejewski za pomoc w realizacji mojego planu na ten start 🙏🙏🙏🙏🙏💪Podziękowania także dla wszystkich bliskich mi osób, które mają swój udział w tym osiągnięciu - z Wami mogę więcej 😊Wszystko ma swój sens i nic nie dzieje się bez przyczyny. Na ostatniej prostej niesamowite wsparcie dali mi towarzysze w podróży Paweł,  Justyna, Michał, Filip - jesteście wspaniali" Agnieszka Dera