+48 531 059 248

Kurs instruktora kettlebell prowadzi Mistrz Świata

20. 10. 09
posted by: Dagmara
Odsłony: 970

Data i miejsce szkolenia:
Kurs odbędzie się 10/11 października 2020 w klubie sportowym IRONFIT Kalisz ulica Piskorzewie 10. Trwać będzie minimum 10 godzin, sobota 10 października 2020 13.00-18.00 i niedziela 11 października 2020 10.00 - 15.00. 

Opis szkolenia oraz prowadzący:
Celem kursu jest nauka podstawowych zasad metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia zajęć grupowych oraz treningów indywidualnych. Uczestnicy poznają ponad 20 najważniejszych ćwiczeń kettlebell, rodem zarówno z amerykańskiej, jak i rosyjskiej szkoły treningu z odważnikami.

Prowadzący: Robert Jędrzejewski to aktualny mistrz świata, mistrz Europy i zwycięzca ostatniej edycji Pucharu Świata kettlebell. Jest on też kapitanem polskiej kadry narodowej kettlebell oraz jednym z głównych szkoleniowców Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness oraz Polskiej Federacji Sportów Odważnikowych. Robert posiada też tytuł „instruktora wykładowcy kettlebell” (w Polsce ma go zaledwie 11 osób) co oznacza, że może samodzielnie prowadzić kursy instruktora kettlebell.

Egzamin i uprawnienia:
Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego kettlebell. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie. Egzamin nie jest sprawdzianem siły czy sprawności fizycznej. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie kilkunastu technik ćwiczeń, poznanych w czasie kursu. Komisja egzaminacyjna kontroluje technikę, nie sprawdza siły czy wytrzymałości zdających (średnio zdaje 95% uczestników). Uprawnienia są honorowane na całym świecie. Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation.

Cena i formy płatności:
Cena 800 złotych – z czego 740 zł to opłata za kurs a 60 zł roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness (organizacja skupiająca instruktorów kettlebell). Uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób, które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie "wolnego słuchacza" jest bezpłatny

Sposoby płatności: w chwili rezerwacji udziału roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 11 października”. Pozostałą kwotę (740 zł) na miejscu w dniu szkolenia.

Zniżki i rabaty:
100% zniżki (czyli za darmo) dla osób, które posiadają już uprawnienia instruktora kettlebell PSKiF i nie zalegają ze składkami
100 zł zniżki (czyli 700 zł = 640 za kurs + 60 zł składka) dla solenizantów, czyli osób, które obchodzą imieniny 10 lub 11 października. Są to Daniel, Franciszek, Jan, Leon, Maria, Marian, Przemysław, Zbigniew, Aldona, Aleksander.

Zapisy:
Na kurs instruktora kettlebell w Kaliszu zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: https://kettlebell.org.pl/.../kurs-instruktora.../...

Dodatkowe informacje:
Wszelkich informacji (ale nie zapisy!) chętnie udzieli szef działu szkoleń PSKiF - Lech LEON Kledzik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 660786972

Organizator szkolenia:
Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell wpisaną do KRS. Jest też jedynym przedstawicielem i reprezentantem naszego kraju w International Union of Kettlebell Lifting.

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia: https://kettlebell.org.pl/category/galeria/