+48 531 059 248

Robert Jędrzejewski z Kalisza walczy o wygraną w Pucharze Świata w kettlebell lifting.

Robert Jędrzejewski z Kalisza jako pierwszy Polak uczestniczy w zawodach Pucharu Świata w kettlebell lifting. Po dwóch edycjach tej imprezy kaliszanin ma ogromną szansę sięgnięcia po główne trofeum.

Aktualnie jest dwóch liderów Pucharu Świata w kategorii do 85 kg wielokrotny MŚ z Rosji Anton Anasenko oraz kapitan kadry narodowej wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i świata Robert Jedrzejewski. W ostatni weekend Robert Jędrzejewski potwierdził swoją dominację i zwyciężył w Dani w kolejnym etapie Pucharu Świata kettlebell lifting. Wcześniej kaliszanin triumfował podczas zawodów w serbskim Nowym Sadzie i jest wyraźnym faworytem.

Przed kaliskim wojownikiem jeszcze dwie edycje Pucharu Świata. Najbliższe zawody odbędą się w kolebce sportów odważnikowych, czyli w Rosji. Impreza zagości w Petersburgu. - Konkurencja z pewnością będzie bardzo duża, ale zrobię wszystko, aby zwyciężyć – zapowiada Robert Jędrzejewski. Przed kaliszninem jeszcze zawody w Melbourne . Finał Pucharu Świata w kettlebell lifting odbędzie się w Paryżu. Występy nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów: Aquapark Kalisz, Adecon, Agro-Rami, BKT Tires, Case IH, Damons, Hermanos Wypożyczalnia Autobusów, Magdomed Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna, Miasto Kalisz, Nrgbox, Paula Ingredients, tipbanaszak.pl, Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Polska Federacja Sportów Odważnikowych.

źródło: http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/robert-jedrzejewski-z-kalisza-walczy-o-wygrana-w-pucharze,5032615,artgal,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=kalisz-nasze-miasto&utm_content=wiadomosci&utm_campaign=robert-jedrzejewski-z-kalisza-walczy-o-wygrana-w-pucharze&fbclid=IwAR1bW2rtoo1mVKounDSlDFj3inW-aXiAxR44IFUUJjZdqmzDSpAW50Gz7Lo